Odeslat odpověď • Manhetn poradna

Music Racer – freewarový audiosurf + gameplay (74%)

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :rolling:

Zobrazit další smajlíky


BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Music Racer – freewarový audiosurf + gameplay (74%)

Music Racer – freewarový audiosurf + gameplay (74%)

Příspěvek od SGvagon » pon 19. říj 2015 2:43:31


Pokud znáte či vlastníte komerční titul audiosurf, tak bych Vám tuto hru nedoporučoval. Ovšem ti co nemají páru, co to audisurf znamená, měli by okamžitě zbystřit své oči právě na tento freeware titul Music Racer!

Jako audiosurf, tak i tato hra si pohrává s melodií písničky tak, aby ladila do hry. A o co tedy v této hře jde? Do rukou se Vám dostane raketka a velice dlouhá trať, na které jsou rozesety kostičky a trojúhelníky znázorňující noty.

Zpestřením této hry je, že tyto objekty musíte sesbírat. A nyní začíná teprve ta pravá relaxace! Ano, sbírání objektů do rytmu je opravdu uvolňující a někteří z Vás se budou možná i bavit. Zde ovšem hra nekončí. Nalézá se zde i mód s anti-objekty neboli objekty, které nesmíte sbírat. Hra se tímto stává více strhující a akčnější.

Co se dá ještě nastavit, tak je šíře dráhy a rychlost písničky, samozřejmě, že písničky si do hry musíte dát sami, což je určitě skvělé.

Dle mého názoru si hru oblíbí každý, kdo nechce utrácet peníze za komerční titul audiosurf a chce si oživit své písničky. Leckdy mám pocit, jakoby jsem byl součástí písničky, protože jakou atmosféru tato hra disponuje, je opravdu parádní. Hra má výbornou grafiku a je zahalena do vesmírného prostředí.

A to je bohužel vše. S porovnání s audiosurfem samozřejmě vyhrává audiosurf. Jak atmosféricky, tak i zábavně bohužel hra není tak obsáhlá a nemůže se jí rovnat. Tím samozřejmě hru neshazuji dolů, ale je to tak. Hra je celkově v úplně jiném podání a také má něco do sebe. Konečný verdikt nechám na Vás.

A konečné shrnutí? Grafika hry je na poměry freeware titulu opravdu fantastická. Pro některé bude velký plus nastavení full HD rozlišení a pro druhé velký mínus minimální rozlišení 1280×720 . Zvukové podání je zcela na Vás. Efekty při sbírání parádně sednou do jakékoliv písničky. Ovládání je někdy moc zbrklé a někdy moc pomalé, ale dá se na to zvyknout. Hru mohu s velkým poklidem doporučit a proto si od nás odnáší skvělých 74% !


Přílohy
Music_racer3.jpg
(29.89 KiB) Zatím nestaženo
Music_racer2.jpg
(54.85 KiB) Zatím nestaženo
Music_racer1.jpg
(62.59 KiB) Zatím nestaženo

NahoruSpřátelené weby:

Nutgon  
TOPlist