Odeslat odpověď • Manhetn poradna

Vexed Hedgehogs + gameplay (39%)

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :rolling:

Zobrazit další smajlíky


BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Vexed Hedgehogs + gameplay (39%)

Vexed Hedgehogs + gameplay (39%)

Příspěvek od SGvagon » pát 30. říj 2015 4:17:56


Shushgame si pro nás tentokrát připravili velice zdařilou předělávku legendární hry Angrybirds pro Android, Symbian a další systémy chytrých mobilních telefonů.

V této hře se Vám do rukou dostanou místo opeřenců modří pichlavý ježci a budeme tentokrát bojovat proti jakýmsi zeleným koulím s ostrýma zubama.

Hra se dělí do kapitol a několik desítek levelů. Na co bohužel autoři hry zapomněli je vyvážení obtížnosti. Je to tak, leckdy i zkušení pařani budou mít s touto hrou problémy a někdy jde opravdu o nervy.

Váš odpalovací mechanismus bude opět na principu praku a omezeného počtu jednotek respektive ježků. Fyzika objektů je na velmi dobré úrovni, takže bugů se nemusíte bát. Co je na této hře oproti Angrybirds výhodou jsou poweruppy, které by jako z oka vypadly paweruppům z mária, tedy žluté kostičky s otazníkem.

Co mi zde bohužel chybí je atmosféra. V této hře se nevcítíte tolik do hraní jako u Angrybirds, které vyniká především skvělým soundtrackem a efekty. Hra zabaví na pouze několik desítek minut, jelikož jí jen tak nedohrajete.

A jak zní tedy konečné shrnutí? Grafické podání není nejlepší a některé z hráčů donutí hru vůbec nehrát. Zvukové podání je padesát na padesát, chtělo by to lepší soundtrack. Ovládání je sice dobré, ale kvůli velké obtížnosti je stejně složité. Hře proto alespoň za nápad dávám 39%.

Hru si můžete stáhnout třeba zde http://gamejolt.com/games/vexed-hedgehogs/4826

Přílohy
Vexed_hedgehogs3.jpg
(49.52 KiB) Zatím nestaženo
Vexed_hedgehogs2.jpg
(47.99 KiB) Zatím nestaženo
Vexed_hedgehogs1.jpg
(62.21 KiB) Zatím nestaženo

NahoruSpřátelené weby:

Nutgon  
TOPlist