Odeslat odpověď • Manhetn poradna

Light Driver 2 + gameplay (75%)

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :rolling:

Zobrazit další smajlíky


BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Light Driver 2 + gameplay (75%)

Light Driver 2 + gameplay (75%)

Příspěvek od SGvagon » stř 04. lis 2015 16:00:58


Toto je pokračování firemní hry Light Driver , který jsme recenzovali a odnesl si skvělých 68%. A jak dopadlo pokračování? Díky bohu ještě lépe, tak si to pojďme shrnout.

Tento titul má za úkol, stejně jako minulý, nahrát co nejvyšší score a zbytečně nebourat. Po grafické stránce je hra skoro stejná. To samé můžeme říci o ovládání a překážkách. Tak proč je hra lepší?

Při jízdě zde přibyly checkpointy, neboli branky, kterými když projedete, získáte 10 vteřin na víc, což prodlouží herní dobu téměř o 30 a někdy i 40 vteřin. Ale to ještě není všechno. Změnilo se také prostředí, ve kterém se ve večerních hodinách proháníme. Tentokrát se vydáme do zimy a hor, které jsou plné tunelů a více překážek.

Po dojetí na Vás vyskočí tabulka, ve které Vás hra vyzývá k pokračování do bonus levelu. Náhle se octnete na letecké dráze s kužely a vaším úkolem bude prokličkovat mezi všemi kuželi a tím si navýšit score. Je to docela dobré obohacení hry, díky kterému si hra od nás odnáší líbivých 75%.

Takže jak zní konečný verdikt? Grafické podání se od minulého titulu moc nezlepšilo, alespoň zůstává stejná atmosféra z hraní. Hudební doprovod se změnil pouze v té jedné písničce. Ovládání je stále stejné alá klouzání po ledě, ale i tak se hra hraje dobře.


Přílohy
Light_driver23.jpg
(41.66 KiB) Zatím nestaženo
Light_driver22.jpg
(59.89 KiB) Zatím nestaženo
Light_driver21.jpg
(49.14 KiB) Zatím nestaženo

NahoruSpřátelené weby:

Nutgon  
TOPlist