Manhetn poradna • Odeslat odpověď

Epsilon + gameplay (62%)

Odeslat odpověď

:
Snažíme se omezit automatizované registrace na našem serveru, z toho důvodu je nutné, abyste se ověřili, že skutečně nejste robot.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :rolling:

Zobrazit další smajlíky


BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je zapnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Epsilon + gameplay (62%)

Epsilon + gameplay (62%)

Příspěvek od SGvagon » pát 30. říj 2015 5:12:23


Akce, náročnost a pocení! Takto by se dala velice výstižně popsat recenzovaná hra. Autoři z RetroSouls se opravdu činili a vyrobili nám velice propracovanou 2D neonovou střílečku. Tak jdeme na ni.

V této hře se vám do rukou dostane malá zelená raketka s hořlavým motorem a jednofázerovým kulometem. Budeme bojovat ve světě ohraničeným světlemodrými bariérami proti různým geometrickým obrazcům (např. čtvercům, trojúhelníkům nebo osmiúhelníkům).

Hru ovládáte jak myší, tak i klávesnicí. Grafika na první pohled určitě zaujme, ale obtížnost, jakou si pro nás autoři připravili, je trochu někde jinde. První level ještě ujde, ale u dalších se již budete potit jako závodní koně. Nepřátel, proti kterým budete bojovat, bude neskutečně velké množství a ubránit se jim bude trochu oříšek.

Alespoň, že se zde vyskytuje powerup pro zlepšení vaší zbraně. Co bohužel omrzí je také malý počet životů, kterých máte pouze 5. Po ztrátě všech životů, musíte hrát hru celou od znova. Což je škoda a nám toto odebere několik málo procent na výsledném hodnocení.

Konečný verdikt je asi takovýto. Grafické podání je na slušném 2D podání a hudební doprovod parádně sedne do hry. Co nepotěší, tak jsou horší efekty výbuchů a střílení, ale dá se to překousnout. Ovládání je sice škubané, ale přesto dobře ovladatelné. Jedinou výtkou je tedy vysoká obtížnost. Hře proto dávám 62% a mohu ji doporučit všem vytrvalcům, co se hned nenaštvou.Nahoru


Spřátelené weby:

Nutgon  
TOPlist