Přidány podobná témata • Manhetn poradna

Přidány podobná témata

Recenze her z komerční herní scény

Moderátor: SGvagon

Přidány podobná témata

Příspěvekod SGvagon » ned 03. kvě 2020 3:25:16

Dnešním dnem jsem přidal snad už poslední mód sem na fórum. Jedná se o Precise Similiar Topics II. Jak jsem již avizoval v minulém oznámení , tak jsem u něj potřeboval vyřešit/odstranit funkci časového omezení příspěvků.

Po dlouhých 4 hodinách zkoumání jsem snad přišel na řešení, které tuto funkci deaktivuje. Samozřejmě v případě potřeby se dá opět zapnout.

Jak už název modifikace napovídá, tak se jedná o zobrazení podobných příspěvků pod články. Např. pod recenzí na závodní titul Vám tento mód doporučí hry podobného ražení či stejným názvem.

Prozatím je mód nastaven tak, aby zobrazoval příspěvky napříč všemi kategoriemi. Tzn. ve Freeware sekci Vám bude doporučovat hry z Indie, Browser, Komerce, apod. .

Dnes tedy dodělám snad všechny návody a vrhnu se konečně na přidávání nového obsahu :) !

Kdo se chce stát součástí, tak se může kdykoliv přidat :) .
Jsem zakladatelem tohoto projektu a zastávám veškeré funkce, od redaktora, grafika, po programátora webu. Zabývám se převážně IT oborem (hobby) a snažím se pomoci všem uživatelům, kteří jsou v tísni. Jsem proto hodně aktivní např. na poradně zive.cz .
SGvagon
Administrátor
Administrátor

Zpět na Komerce Manhetn