Vítejte na fórum • Manhetn poradna

Vítejte na fórum

Novinky ohledně fóra

Moderátor: SGvagon

Vítejte na fórum

Příspěvekod SGvagon » 10 bře 2015 00:16

Celý tým Manhetn Vás vítá zde na nově založené poradně, která slouží nejenom pro diskuzi o hrách, ale také hardwaru, softwaru a podobných IT záležitostí. Kromě řešení problémů, zde můžete samozřejmě přispívat Vašimi radami a tipy, které byste rádi doporučili všem ostatním.

Poradna funguje zcela bez registrace, ale pokud chcete získávat hodnosti za psaní témat a odpovědí, tak Vám registraci vřele doporučujeme :) . Všechny příspěvky důkladně sledujeme a pokud se budete snažit, můžete získat i speciální hodnosti, které Vás odliší od ostatních, že jste věrnými návštěvníky tohoto fóra (poradny) .

Děláme vše pro to, abychom Vám zde přístup co nejvíce usnadnili, tzn. web zcela bez reklam, zbytečného spamování nebo přístupu na web např. z mobilních zařízení. Na všechno pečlivě myslíme a doufáme, že naši práci alespoň trochu oceníte.

I při psaní máte dostatek volnosti v podobě několika BB kódů, jako je např. zarovnání textu do bloku (justify) nebo vložení miniatury obrázku, pokud má příliš velkou velikost (samozřejmě se velké obrázky automaticky přizpůsobují 100% šířky webu :) ) .
Jsem zakladatelem tohoto projektu a zastávám veškeré funkce, od redaktora, grafika, po programátora webu. Zabývám se převážně IT oborem (hobby) a snažím se pomoci všem uživatelům, kteří jsou v tísni. Jsem proto hodně aktivní např. na poradně zive.cz .
Uživatelský avatar
SGvagon
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 314
Registrován: 24 úno 2015 15:51

Zpět na Informační tabule

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvníkSpřátelené weby:

Nutgon  
TOPlist