Stránka 1 z 1

Doplňování sekce Návody

PříspěvekNapsal: čtv 30. dub 2020 2:23:25
od SGvagon
Ke konci mého volna jsem se ještě rozhodl doplnit sekci Návody , bez které se řádně nedozvíte, jak např. fungují naše BB kódy a jak se hlavně používají.

Návody se snažím dělat formou, aby je pochopil opravdu každý, a proto ke každému příkladu BB kódu přidávám i výsledek, jak budou kódy vypadat :) . Kromě návodů zde najdete i šablony pro psaní recenzí všech sekcí (které do konce tohoto týdne doplním) , které stačí nakopírovat do Vašeho nového téma. Urychlí to především čas, abyste mohli co nejrychleji začít psát, než se “zdržovat“ klikáním na jednotlivé BB kódy :) .

OT: Snažil jsem se zde nějakým si způsobem rozchodit mód pro změnu URL do SEO podoby. Nicméně i když vše vypadalo pěkně, tak přestalo fungovat několik klíčových funkcí, jako je např. zobrazení téma pro tisk nebo přepínání řazení příspěvků sestupně a vzestupně.

Místo toho se ale pokusím alespoň nahrát mód na podobná témata (similar topics) , který by se sem rozhodně hodil až zde bude více podobných témat. Existuje pouze jeden mód, který mne zaráží pouze v jedné věci, že nelze nastavit neomezený čas příspěvků, které má mód indexovat (tzn. pokud bych nastavil interval příspěvků na 1 rok, tak by momentálně tento mód nezobrazil ani jediné podobné téma) . Mohu v něm samozřejmě nastavit 999 let , ale rád bych tuto funkci nejraději úplně vypnul (kdoví jak toto fórum bude existovat, třeba i déle :lol: ) .

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat