Přidán mód na popis téma a další úpravy • Manhetn poradna

Přidán mód na popis téma a další úpravy

Novinky ohledně fóra

Moderátor: SGvagon

Přidán mód na popis téma a další úpravy

Příspěvekod SGvagon » 07 bře 2021 21:19

Nyní jsem přidal další skvělý a hlavně užitečný mód na popis témat. Přemýšlel jsem také nad variantou, zda-li by nebyl lepší pouze mód na zobrazení prvních 100 znaků z téma. Toto padlo, jelikož by to nebylo příliš estetické, a pokud by se zrovna na začátku téma nevyskytovalo to hlavní, tak by byl popisek zbytečný.

Proto jsem se rozhodl pro variantu vlastního popisu, do kterého můžete shrnout či upoutat na dané téma :) .

A za další jsem proto musel upravit vzhled některých částí fóra. Nyní by měla poradna na Vás působit mnohem celistvěji a snažil jsem se lépe přizpůsobit obsah tak, aby byl lépe viditelný a ovládací prvky byly snáze dohledatelné.

Upravil jsem také formát času, ze kterého jsem odstranil vteřiny, které opět akorát zabíraly zbytečně moc místa.

A kvůli nově přidanému popisu, který je napsán i na stránce s tématem, jsem posunul ovládací prvky téma mírně do horního rámečku, aby zbytečně nezacláněly titulku téma :) . Vypadá to nyní mnohem lépe.

A nakonec ještě došperkování některých prvků, jako je vyhledávání v téma, které už má fixní šířku; rozšíření sloupečku s tématy na stránce jednotlivých fór; pohrávání si se zaoblenými rohy jednotlivých prvků; velikosti a tučnost fontů (především u anket a názvů témat) ; ... ... Je toho spousta.

Nyní mne čeká tedy doplnění popisů ke všem hrám a tématům, otevřu plech a snad to nějak půjde :pivo: .

Při tomto jsem bohužel zjistil, že mne bude čekat ještě větší problém, který budu muset nějak vyřešit! Portál freehry.cz , ze kterého jsme čerpali odkazy na jednotlivé Freeware hry bohužel skončil čili budu muset ještě opravit všechny odkazy na hry, kde to bude možné :? .

Tímto bych asi pro dnešek ukončil tuto novinku a budu doufat v lepší zítřky :) .
Jsem zakladatelem tohoto projektu a zastávám veškeré funkce, od redaktora, grafika, po programátora webu. Zabývám se převážně IT oborem (hobby) a snažím se pomoci všem uživatelům, kteří jsou v tísni. Jsem proto hodně aktivní např. na poradně zive.cz .
SGvagon
Administrátor
Administrátor

• Podobné příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Informační tabule