Vložení přílohy do článku • Manhetn poradna

Vložení přílohy do článku

Základní informace o fóru jak např. přidat článek případně jak jej řádně upravit

Moderátor: SGvagon

Vložení přílohy do článku

Příspěvekod SGvagon » 07 kvě 2020 01:09

Pro přidání obrázku nebo jiné přílohy ji nejprve musíte nahrát. Pod textovým editorem se přepněte na záložku Příloha a poté kliknutím na tlačítko Procházet... vyberete soubor pro nahrání.

Obrázek
Obrázek
Pokud chcete nahrát více obrázků/příloh na jednou, můžete kliknout na tlačítko + a poté zvolit další obrázky/přílohy (naráz můžete nahrát maximálně 3 obrázky/přílohy ) .

Obrázek
Poté vše potvrdíte tlačítkem Přiložit soubor .

Obrázek
Tím se obrázky/přílohy nahrají do Vašeho článku/odpovědi (uvidíte je pod editorem) . Pro přidání obrázku/přílohy klikněte pravým tlačítkem na název přílohy a zkopírujte její odkaz, který následně vložíte mezi požadované BB kód značky.

Obrázek
Pro kratší odkaz na obrázek/přílohu doporučujeme vymazat část na konci za ID přílohy ( &sid=DLOUHÉ_ID ) . Jelikož je toto forum na PhpBB, tak se skoro všude přidávají do URL adres pro jednotlivé uživatele takzvané sessions (relace) . Samozřejmě toto vytváření sid ID u příloh řešíme, aby se již nevytvářelo.Pokud se jedná o jinou přílohu než obrázek (např. textový soubor, prezentaci, apod. ) , můžete využít tlačítko Umístit do příspěvku , čímž přidáte tabulku s danou přílohou do Vašeho článku/odpovědi společně s počítadlem stažení
Jsem zakladatelem tohoto projektu a zastávám veškeré funkce, od redaktora, grafika, po programátora webu. Zabývám se převážně IT oborem (hobby) a snažím se pomoci všem uživatelům, kteří jsou v tísni. Jsem proto hodně aktivní např. na poradně zive.cz .
Uživatelský avatar
SGvagon
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 313
Registrován: 24 úno 2015 15:51

Zpět na Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvníkSpřátelené weby:

Nutgon  
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat
TOPlist