Stránka 1 z 1

Vložení přílohy do článku

PříspěvekNapsal: čtv 07. kvě 2020 1:09:27
od SGvagon
Pro přidání obrázku nebo jiné přílohy ji nejprve musíte nahrát. Pod textovým editorem se přepněte na záložku Příloha a poté kliknutím na tlačítko Procházet... vyberete soubor pro nahrání.

Obrázek
Obrázek
Pokud chcete nahrát více obrázků/příloh na jednou, můžete kliknout na tlačítko + a poté zvolit další obrázky/přílohy (naráz můžete nahrát maximálně 3 obrázky/přílohy ) .

Obrázek
Poté vše potvrdíte tlačítkem Přiložit soubor .

Obrázek
Tím se obrázky/přílohy nahrají do Vašeho článku/odpovědi (uvidíte je pod editorem) . Pro přidání obrázku/přílohy klikněte pravým tlačítkem na název přílohy a zkopírujte její odkaz, který následně vložíte mezi požadované BB kód značky.

Obrázek
Pro kratší odkaz na obrázek/přílohu doporučujeme vymazat část na konci za ID přílohy ( &sid=DLOUHÉ_ID ) . Jelikož je toto forum na PhpBB, tak se skoro všude přidávají do URL adres pro jednotlivé uživatele takzvané sessions (relace) . Samozřejmě toto vytváření sid ID u příloh řešíme, aby se již nevytvářelo.Pokud se jedná o jinou přílohu než obrázek (např. textový soubor, prezentaci, apod. ) , můžete využít tlačítko Umístit do příspěvku , čímž přidáte tabulku s danou přílohou do Vašeho článku/odpovědi společně s počítadlem stažení

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat