First chutning - Semtex Focus + Semtex info • Manhetn poradna

First chutning - Semtex Focus + Semtex info

Novinky a zajímavosti z Vagónova Youtube kanálu

Moderátor: SGvagon

First chutning - Semtex Focus + Semtex info

Semtex nám začal prodávat nový plech z jejich redesignované série. Jak si Focus obstál? To se dozvíte právě v tomto ochutnání

Příspěvekod SGvagon » 01 dub 2021 00:15

00:05:13 - Zhodnocení
00:05:42 - Informace o ostatních Semtexech
00:09:59 - Přidání odkazů
00:10:14 - Co si ukážeme příště

Semtex nyní obohatil svou sérii plechovek o další kousek. Tentokrát se jedná o verzi Focus, která bude nejspíše určená studentům, nebo těm, kteří se potřebují co nejvíce soustředit.

Nicméně i přes příjemnou žvejkačkovou vůni je chuťově bohužel horší a osobně jej nemohu doporučit. Hořká až trpká chuť mne při přemýšlení spíše rozhodí než abych se více soustředil na práci.

Někomu ovšem chutnat může a rozhodně stojí za vyzkoušení.

Ve druhé části videa jsme si ještě shrnuli tedy všechny Semtex plechovky, které se nyní prodávají a zhodnotili jejich chutě.

Na úplný závěr jsem již také ve videu přidal titulky s odkazy na všechny mé kanály včetně projektu Manhetn, na který agreguju všechna videa z mých kanálů a leckdy přidávám i něco na víc (nezveřejněná videa, více popisu k plechovkám a pod. ) .

Info o energy drinku Semtex Focus :
Cena25-30 Kč,-
Objem500 ml
Kofein35 mg / 100 ml
PříchuťMango
DoporučeníChuť je na mango příliš hořká a trpká, takže plech spíše doporučujeme pouze do sbírky

Jsem zakladatelem tohoto projektu a zastávám veškeré funkce, od redaktora, grafika, po programátora webu. Zabývám se převážně IT oborem (hobby) a snažím se pomoci všem uživatelům, kteří jsou v tísni. Jsem proto hodně aktivní např. na poradně zive.cz .
SGvagon
Administrátor
Administrátor

• Podobné příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Youtube kanál