First chutning - Big Shock Music Wild Raspberry - Part 1 • Manhetn poradna

First chutning - Big Shock Music Wild Raspberry - Part 1

Novinky a zajímavosti z Vagónova Youtube kanálu

Moderátor: SGvagon

First chutning - Big Shock Music Wild Raspberry - Part 1

Big Shock přichází s novou limitovanou edicí Music. V první části si ochutnáme divokou malinu. Jak dopadla v mém ochutnání? Nechť zhlédněte video

Příspěvekod SGvagon » 12 čer 2021 22:10

00:04:26 - Zhodnocení
00:05:17 - Technické okénko
00:06:53 - Co si ukážeme příště

Po delší odmlce zde opět přicházím s dalším First Chutningem. Jak jste již mohli vidět z minulého videa, tak jsem dnes otevíral nový limitovaný Big Shock z Music edice s příchutí divoké maliny.

Chuťově to není jako energy drink, barva není úplně průhledná, ale někoho by mohl zaujmout. Osobně jej doporučuji pouze sběratelům plechovek, jelikož se jedná o limitovanou edici, která na trhu nebude příliš dlouho.

V technickém okénku jsem rozebral právě delší pauzu. V osobním životě řeším kromě práce hlavně svůj mikrofon, jelikož nejsem příliš spokojen s jeho kvalitou. V livestreamech jsem zkoušel mikrofon Marantz PodPack 1 a následně i mimo stream jeho nástupce Marantz MPM-2000U. Ani jeden nicméně nebyl lepší jak dosavadní Samson Meteor Mic. Rozhodl jsem se tedy do třetice, že pořídím Behringer Big Foot, který je přímou kopií drahého a osvědčeného Blue Yeti mikrofonu.

Pokud vše půjde podle plánu, tak by již v příštím videu mohl být lepší zvuk z mikrofonu :) .

Info o energy drinku Big Shock Music Wild Raspberry :
Cena30 Kč,-
Objem500 ml
Kofein32 mg / 100 ml
PříchuťDivoká malina
DoporučeníNechutná jako energy drink, ale jako limonáda, proto jej doporučuji pouze do sbírky, chuťově příliš neoslní

Jsem zakladatelem tohoto projektu a zastávám veškeré funkce, od redaktora, grafika, po programátora webu. Zabývám se převážně IT oborem (hobby) a snažím se pomoci všem uživatelům, kteří jsou v tísni. Jsem proto hodně aktivní např. na poradně zive.cz .
SGvagon
Administrátor
Administrátor

• Podobné příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Youtube kanál