Informační video po 7mi leté pauze (Full HD 60 FPS) • Manhetn poradna

Informační video po 7mi leté pauze (Full HD 60 FPS)

Myšlenkové pochody pana Vagóna

Moderátor: SGvagon

Informační video po 7mi leté pauze (Full HD 60 FPS)

Dnešním dnem počínaje můj druhý comeback, tentokrát na Youtube kanále SGvagon 2

Příspěvekod SGvagon » 19 bře 2021 11:52

00:01:03 - Informace o kanálu

Dnes se opět přepisují dějiny a i na tomto kanále vstávám zmrtvýchvstání. Snažil jsem se pokračování tohoto kanálu zahájit menší specialitou s klony, není to úplně dokonalé, ale snad se Vám výsledek bude líbit :) . A ano pauza zde trvala skutečně ještě o rok déle, tzn. 7 let!

Kanál je brán nyní jako můj druhý, takže zde bude obsah spíše z mého osobního života a občas natočím i nějaký tutoriál/návod. Videa se samozřejmě budu snažit stříhat jako na primárním kanále a hlavně se budu snažit držet laťku dostatečně vysoko.

Rok 2021 se zatím pro mne vyvíjí celkem dobře i přes koronavirovou krizi, která zde nyní panuje.

Dodatek:

Pokusné video s klony před vydáním finální verze :) . Video je neveřejné, takže je ke zhlédnutí exkluzivně pouze zde.
Jsem zakladatelem tohoto projektu a zastávám veškeré funkce, od redaktora, grafika, po programátora webu. Zabývám se převážně IT oborem (hobby) a snažím se pomoci všem uživatelům, kteří jsou v tísni. Jsem proto hodně aktivní např. na poradně zive.cz .
SGvagon
Administrátor
Administrátor

• Podobné příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Osobní blog