Myplaycity Puzzles + gameplay (67%) • Manhetn poradna

Myplaycity Puzzles + gameplay (67%)

Recenze her z freeware herní scény

Moderátor: SGvagon

Myplaycity Puzzles + gameplay (67%)

Příspěvekod SGvagon » pon 19. říj 2015 1:44:52

Milovníky osmisměrek dnes velice potěším, jelikož zde máme právě hru pro ně! Tato hra vypadá sice jako nudné hledání slov v moři písmenek, ale některé z vás mile překvapím.

Jaký je tedy princip hry (ostatně princip osmisměrek)? Na začátku hry dostanete několik desítek slov a Vaším úkolem je najít tato slova v ve čtverci, který je plný písmen. U většiny papírových osmisměrek většinou vyjde i tajenka, která navazuje do nějakého vtipu či věty. Zde Vás ovšem zklamu, tajenka zde není.

A v čem je tedy tato hra tak úžasná? Především v množství témat, které máte na výběr (např. auta, hudební nástroje, mužská nebo ženská jména, ekonomika, kino, matematika a mnoho dalších), jenom škoda, že se tato témata nedají sloučit do jednoho, takže budete muset vždy vyplňovat pouze jedno určené téma.

Co také potěší je určitě velikost plochy písmen. Tím ostatně nabývají i slovíčka, které musíte najít. A jako třešničkou na dortu a pro veliké nadšence je zde hra na čas! Ano, to je opravdu poprvé, co vidím osmisměrky na čas a řeknu Vám, je to opravdu „záhul“ jak se sluší a patří! Ještě nikdy jsem se tak u křížovek nezapotil.

Takže konečný verdikt? Hru ocení především nadšenci křížovek a hráči s dobrými nervy. Grafická stránka hry je pěkná, ale co autoři nezvolili správně, je font písma, který není z větší dálky příliš čitelný. Zvuková stránka hry nabídne pouze jednu písničku, která se stále opakuje dokola. A ovládání je na poměry freeware křížovky dostačující. Chyby jsem zde bohužel nebo spíše bohudík žádné nenašel. Celkové hodnocení je 67%, a to z důvodu absence slučování témat či horší hudební doprovod.

Jsem zakladatelem tohoto projektu a zastávám veškeré funkce, od redaktora, grafika, po programátora webu. Zabývám se převážně IT oborem (hobby) a snažím se pomoci všem uživatelům, kteří jsou v tísni. Jsem proto hodně aktivní např. na poradně zive.cz .
SGvagon
Administrátor
Administrátor

• Podobné příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Freeware Manhetn