Youda Farmer + gameplay (76%) • Manhetn poradna

Youda Farmer + gameplay (76%)

Recenze her z freeware herní scény

Moderátor: SGvagon

Youda Farmer + gameplay (76%)

V této hře se dozvíte, jak je těžké být obyčejným farmářem, který si musí prodat svou vlastní úrodu

Příspěvekod SGvagon » 19 říj 2015 03:02

Zdá se, že Myplaycity bude vydavatelem her nových vývojářů z Youda software. A dnes zde máme velice pěkně zpracovaný kousek Youda Farmer, který je klasickou klikačkou alá Cake mania. Předem tedy upozorňuji, že v této hře půjde především o hbitý reflex a psychickou vyrovnanost.

Na první pohled zaujme velice pěkně zpracované menu hry. Vidíme tradiční vozidlo s farmářem a farmářkou. Celkově je menu živé a nastavení hry je také velice obsáhlé. Najdeme zde položky: play, přepínání uživatelů a trofeje. Díky podpoře více uživatelů se určitě s více přáteli na delší dobu zabavíte a budete soupeřit jak se patří.

Jak jsem již zmínil, tak hru budete ovládat pouze rychlými kliky myší. Jaký je tedy Váš cíl? V této hře se dostáváte do role farmáře, který má za úkol rozvážet potřebné suroviny do města a tím si vydělal nějaké jmění. Ze začátku hra přijde velice jednoduchá a přidaný tutoriál je tak podrobný, že si připadáte jako „telata“ co nikdy neviděli počítač.

V první úrovni bude sbírat pouze vejce a mouku, ale postupem hraní se budou přidávat další suroviny, jako je třeba mléko, maso a podobně. . Mě osobně dělal problém již třetí level, kde už opravdu nevíte na co klikat. Je to škoda, díky vysoké obtížnosti si nemůžete užívat perfektně propracované grafiky, která je na úrovni indie hry.

Atmosféru hry vyvažuje pěkný farmářský soundtrack, destinace farmy a města. Jak zní tedy konečně shrnutí? Grafické podání hry je na poměry freeware parádní. Ovládání myší je také velice intuitivní, ale od úrovně 4 je až příliš zbrklé. Hře proto dávám 76% a mohu ji doporučit.

Jsem zakladatelem tohoto projektu a zastávám veškeré funkce, od redaktora, grafika, po programátora webu. Zabývám se převážně IT oborem (hobby) a snažím se pomoci všem uživatelům, kteří jsou v tísni. Jsem proto hodně aktivní např. na poradně zive.cz .
SGvagon
Administrátor
Administrátor

• Podobné příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Freeware Manhetn