Generally v1.10b + test ! • Manhetn poradna

Generally v1.10b + test !

Recenze her z freeware herní scény

Moderátor: SGvagon

Generally v1.10b + test !

Příspěvekod SGvagon » pát 30. říj 2015 3:23:57

Je to tak! Už jsme si mysleli, že je Generally prostou vykopávkou na poli freeware her. Naneštěstí jsme se mýlili. Včera totiž vyšla asi po čtyřech letech velká aktualizace této hry.

A co nové generally přineslo? V první řadě je to posun v rozlišení. Nyní si můžete nastavit opravdu neskutečně velké rozlišení a nově jde i v 16:9 a 16:10! Další skvělá funkce je přepnutí hry do okna. Opravdu mě někdy rozčilovalo jak hra spadla po stisknutí alt + tab. Grafický kabátek se zdá být stejný, ovšem oko dobrého pařana freeware her uvidí přidání odlesků.

Dále přibyly nové objekty do editoru. Nové brány, kužely, budovy, mantinely a pod. . Opravdu jsem rád, že se na tuto hru nekašle a stále se na ní pracuje.

Bohužel s novou verzí přicházíme o nahrávání pomocí frapsu, dobrá alternativa je hypercam nebo camtasia studio.

Novou verzi stáhnete zde http://gene-rally.com/ Generally stále nepatří do starého železa a to je dobře.
AKTUALIZACE: Komu generally nepůjde spustit, musí si stáhnout C++ 2010 ZDE .

Jsem zakladatelem tohoto projektu a zastávám veškeré funkce, od redaktora, grafika, po programátora webu. Zabývám se převážně IT oborem (hobby) a snažím se pomoci všem uživatelům, kteří jsou v tísni. Jsem proto hodně aktivní např. na poradně zive.cz .
SGvagon
Administrátor
Administrátor

• Podobné příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Freeware Manhetn