DreamBall64 + gameplay (87%) • Manhetn poradna

DreamBall64 + gameplay (87%)

Recenze her z freeware herní scény

Moderátor: SGvagon

DreamBall64 + gameplay (87%)

Příspěvekod SGvagon » pát 30. říj 2015 3:26:08

Dnešní recenzovaný titul bych dnes opět zařadil mezi indie hru a klidně bych za ní nějaký ten peníz dal. 3D grafika, perfektní hratelnost, atmosféra, 71 levelů a 2 hodiny herní doby? Můžeme být tedy rádi, že hra vyšla jako freeware.

Ale oč vlastně jde? V této hře se vám do rukou dostane kostkovaná kulička a vaším úkolem bude projet v každém levelu všechny branky. Zdá se to být jednoduché? Kuličku ovládáte myší a předem upozorňuji, že budete mít nutkání myš ze zlosti někdy rozflákat o stůl.

První levely budou pouze o kutálení kuličky na určité místo, ale postupem hraní se ve hře objevují trampolínky, zrychlení a tucet nepřátel, od bodlin, jezdících bodlin, až po rotující se klády s ostny. Jak jsem již výše zmínil, tak hra má opravdu neskutečných 71 levelů a herní dobu necelé 2 hodiny. S přestávkami tedy raději počítejte.

Ve hře hraje relaxační elektrická muzika, která parádně sedne do hry a leckdy se i příjemně uvolníte. K tomu všemu musím ještě zmínit ovládání, které je tak intuitivní, že si můžete kuličku nasměrovat opravdu kam potřebujete. Některé levely se ovšem ovládají pouze doprava a doleva, takže stereotyp tím pádem padá.

Ze hry mám opravdu výborný pocit a rád bych si jí v budoucnu zahrál ještě jednou, protože takového freeware klenoty se jen tak nevidí. Takže si to shrňme. Grafický kabátek této hry je na freeware titul dostačující a hezky barevně sladěn. Zvukové podání a ovládání je na velice solidní úrovni a jde vidět, že si celkově se hrou dali autoři hodně záležet. Bugů ve hře jsem si také nevšiml. Hru mohu s velikým poklidem doporučit a upozornit všechny choleriky ať si dají pozor na rozbití myši. Hra si i přes to ale zaslouží krásných 87%.

Jsem zakladatelem tohoto projektu a zastávám veškeré funkce, od redaktora, grafika, po programátora webu. Zabývám se převážně IT oborem (hobby) a snažím se pomoci všem uživatelům, kteří jsou v tísni. Jsem proto hodně aktivní např. na poradně zive.cz .
SGvagon
Administrátor
Administrátor

• Podobné příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Freeware Manhetn