Super Spacys Turnier (49%) • Manhetn poradna

Super Spacys Turnier (49%)

Recenze her z freeware herní scény

Moderátor: SGvagon

Super Spacys Turnier (49%)

Vesmírný hokejový souboj dvou mimozemšťanů. Připravte si pevné nervy s vyšší inteligencí soupeře

Příspěvekod SGvagon » 30 říj 2015 04:14

K dnešní recenzi se velice hodí pravidlo „I v jednoduchosti je síla“ . Jedná se o hokej v cela netradičním prostředí. Vydáme se totiž do nedaleké budoucnosti, jelikož se setkáváme s mimozemšťany.

Hra je sice staršího data, ale dokonce dnešní hry si od ní mohou vzít příklad. Grafické podání je 2D, ale i tak krásně propracovaný vektor. Hra vypadá jako flash hra, ale není tomu tak. Inteligence soupeře je trochu moc chytrá. Než se Vám podaří dát jeden gól, už prohráváte 4:0.

Trocha cviku tedy nebude vůbec na škodu. Hra ale jinak nemá bohužel co víc nabídnout. Takže konečné shrnutí bude znít následovně. Grafické podání je na starší freeware titul parádní. Zvukové podání je trochu kontrastnější, ale ještě se to dá. Ovládání je na můj vkus trochu moc klouzavé (inu co chcete, když se hra odehrává ve vesmíru). A chtělo by to trošku odebrat inteligenci soupeři.

Přiznám se Vám, tuto hru jsem hrával když jsem byl mladší a moc mi to nešlo. Proto jsem si ji dneska vybral na recenzi. Kolik tedy procent? Dle konečného uvážení asi 49%.

Jsem zakladatelem tohoto projektu a zastávám veškeré funkce, od redaktora, grafika, po programátora webu. Zabývám se převážně IT oborem (hobby) a snažím se pomoci všem uživatelům, kteří jsou v tísni. Jsem proto hodně aktivní např. na poradně zive.cz .
SGvagon
Administrátor
Administrátor

• Podobné příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Freeware Manhetn