Stránka 1 z 1

Light Driver + gameplay (68%)

PříspěvekNapsal: pát 30. říj 2015 5:20:19
od SGvagon

Toto je spíše firemní kousek hry od německé firmy Hella, která vyrábí bezpečné a především kvalitní reflektory do automobilů. Nebude tedy divu, že se celá hra odehrává v noci na opuštěné silnici.

I když je toto starší kousek, tak se stále drží na vysoké úrovni. V menu Vás nabudí výborný soundtrack a široké nastavení grafiky. Stačí kliknout pouze na new game a můžete začít hrát. Zprvu zaujme příjemná grafika a ovládání, jelikož hru můžete ovládat jak myší, tak i na klávesnici.

Ale oč vlastně v této hře jde? V pravé části je ukazatel rychlosti, kterou musíte jet a nahoře časový limit. Vaším úkolem je vydržet co nejdéle na silnici a nenabourat do žádného protijedoucího auta, klády nebo mantinelu.

Postupem jízdy dostáváte nové osvětlení. Od klasických žárovek až po halogenky. A to je v podstatě všechno. Vše to vyvažuje krásné prostředí a osvětlení auta. Výsledkem je pestrá atmosféra z jízdy.

Konečné shrnutí je tedy takové. Grafika hry je na poměry freeware vynikající. Hudební doprovod je bohužel pouze v menu, ale dá se to překousnout. Zvuk motoru je opravdu realistický. A ovládání? Je pouze na Vás, zda hru budete ovládat myší nebo klávesnicí. Hře proto musím dát 68%, jelikož hra nenabídne mnoho funkcí, ale berme v potaz, že se jedná o firemní titul.