Oprava dvou důležitých funkcí fóra! • Manhetn poradna

Oprava dvou důležitých funkcí fóra!

Novinky ohledně fóra

Moderátor: SGvagon

Oprava dvou důležitých funkcí fóra!

Příspěvekod SGvagon » pát 03. dub 2020 22:55:44

Jako zmrtvýchvstání přicházím se dvěma horkýma novinkama zde na forum :o !

Jelikož je karanténa a v práci máme třítýdenní volno, tak mám trochu času se opět věnovat této poradně. Uběhlo sice několik let od poslední novinky, ale to bych rád změnil (více informací se snad dozvíte na mém Osobním miniblogu .

První novinkou je snad už opravení počítadla zobrazení příspěvků, které se nejspíše kvůli botům navyšovalo o tisíce zobrazení za několik měsíců.

Druhou novinkou je oprava času zde na forum. Jelikož jste vždy při změně zimního času na letní a opačně museli ručně změnit tuto volbu pro zobrazení správného času.
Nyní si pouze zvolíte kontinent a hlavní město a čas by se již měl zobrazovat korektně přesně na hodinu :-) .

Konec sdělení.
Jsem zakladatelem tohoto projektu a zastávám veškeré funkce, od redaktora, grafika, po programátora webu. Zabývám se převážně IT oborem (hobby) a snažím se pomoci všem uživatelům, kteří jsou v tísni. Jsem proto hodně aktivní např. na poradně zive.cz .
SGvagon
Administrátor
Administrátor

• Podobné příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Informační tabule