Manhetn poradna • Zobrazit téma - Super Motocross + videorecenze (70%)

Super Motocross + videorecenze (70%)

Novinky z freeware herní scény

Moderátor: SGvagon

Super Motocross + videorecenze (70%)

Příspěvekod SGvagon » ned 11. říj 2015 3:51:16

Tuto hru osobně nevím kam zařadit, protože má rysy jak simulátoru, tak i arkády nebo závodu. Jelikož je hra na čas, tak jsem ji dal do žánru závodní. O co ale vůbec v této hře jde? Jste řidičem krosové motorky a musíte se dostat z bodu A do bodu B. Já vím, vypadá to jako celkem pěkná otrava, ale záhy hned zjistíte, že to není žádná procházka růžovým sadem. V každém kole na vás čeká hned několik překážek (skokánky, díry, kameny), přes které se budete muset dostat. Za dobře udělaný trik, např. backflip, dostanete nitro. Já vím zní to šíleně, ale bohužel je to tak. Přes některé skokánky je nitro potřeba, takže trik bude potřeba provést.

Co mě na hře mrzí jsou bugy. Někdy vám pomůžou, někdy ne. Například při backflipech, když dopadáte na zadní kolo, vás to z neznámého důvodu zabije a tudíž musíte začít level znova. Dalším neduhem jsou animace jezdce na motorce. Když dopadáte na hlavu, tak jezdec je stále na motorce a není vidět jeho pád. Možná někoho zamrzí i malý počet levelů, ale obtížnost jakou hra disponuje, dle mého názoru bohatě postačuje. Tyto neduhy berme s rezervou, jelikož se jedná o freeware, takže nebudeme zbytečně hledat chyby na dobře udělané hře.

Co se týče grafiky, tak je na freeware poměry dostačující, co ale omrzí je nastavení grafiky, žádné tam totiž není, ale věřím, že hra není až tak zátěžová a spustíte ji i na starších strojích.

Navzdory, že se jedná o freeware, bych se nebál zařadit tuto hru mezi ty lepší ba dokonce možná i mezi indie. Můžeme být rádi, že za tuto hru vydavatel nechce žádné poplatky ani mikroplatby. Přeji příjemné hraní a málo rozbitých klávesnic.

Hru si můžete stáhnout třeba zde http://files.myplaycity.com/files/motocross_setup.exe

Jsem zakladatelem tohoto projektu a zastávám veškeré funkce, od redaktora, grafika, po programátora webu. Zabývám se převážně IT oborem (hobby) a snažím se pomoci všem uživatelům, kteří jsou v tísni. Jsem proto hodně aktivní např. na poradně zive.cz .
SGvagon
Administrátor

Zpět na Freeware Manhetn