Cosmoball + videorecenze (90%) • Manhetn poradna

Cosmoball + videorecenze (90%)

Recenze her z freeware herní scény

Moderátor: SGvagon

Cosmoball + videorecenze (90%)

Příspěvekod SGvagon » ned 11. říj 2015 3:54:08

Když jsem na tuto hru narazil, tak to ve mě vzbudilo nostalgické vzpomínky, protože poslední arkanoid jsem hrál asi před šesti lety. Ano, mluvím právě o arkádové hře DXball. Ale zpět k této hře. Toto je opravdu titul, u kterého jsem opravdu jásal radostí.

Hra je celkem dost jasná, musíte pomocí plošinky odrážet míček a ničit bedýnky. Někdy se poštěstí a z nějaké té bedýnky vám vypadne bonus (nebo kdo chce powerup), který vás může vylepšit nebo naopak poškodit. Z bonusů můžeme např. vytknout rozšíření plošinky, ohnivý míček nebo dokonce střelba raket přímo z plošinky!

Co je na této hře parádní je určitě plnohodnotná 3D grafika, která se vyrovná i slabším indie titulům. Ve hře je dost levelů, takže se nemusíte bát o porci dobré zábavy. Ovšem po asi hodině hraní se objeví stereotyp a klišé (jen pro ty, kdo hrály arkanoidy v minulosti), protože cíl hry je stále stejný a co vás bude akorát zajímat, je souboj s kamarády, kdo se dostane dál a jaké skóre bude mít.

Ještě můžu z této hry pochválit odrážení bedýnek od sebe, když nějaká bedýnka vybouchne, ostatní se odrazí klouzavým pohybem.

Závěr nechám zcela na vás, ale mě osobně hra velice potěšila a už se těším na další arkanoidové kousky.

Jsem zakladatelem tohoto projektu a zastávám veškeré funkce, od redaktora, grafika, po programátora webu. Zabývám se převážně IT oborem (hobby) a snažím se pomoci všem uživatelům, kteří jsou v tísni. Jsem proto hodně aktivní např. na poradně zive.cz .
SGvagon
Administrátor
Administrátor

• Podobné příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Freeware Manhetn