Pool’m up + videorecenze (85%) • Manhetn poradna

Pool’m up + videorecenze (85%)

Recenze her z freeware herní scény

Moderátor: SGvagon

Pool’m up + videorecenze (85%)

Příspěvekod SGvagon » ned 11. říj 2015 4:19:38

Vzpomínáte si na hru Dart’m up? Simulace šipek, ve které bylo za úkol nahrát určitý počet bodů. Tato hra je od stejného vydavatele, akorát se jedná o simulaci biliardu. Co mě zaujalo, tak grafika hry je naprosto shodná s minulým titulem. A dokonce zůstaly i stejné zvuky, což je zajímavé.

Nyní ke hře. V této hře bohužel je jenom jeden druh biliardu, a to 8ball, který se dá hrát i pro jednoho hráče. Fyzika odpalu je více než realistická a pohyb biliardových koulí je taktéž na vysoké úrovni. Co na hře musím pochválit, že vám hra vůbec v ničem nepomáhá, např. kam se koule odrazí nebo laserová čára pohybu. Tím hra ukazuje svoji realističnost ještě více!

Jako u titulu šipek, tak i zde po odehrání hry na vás čeká bonus v podobě speciální úrovně, ve které už vám jde jenom a pouze o navýšení skóre. Myslím si, že holandskému pivovaru nebo chcete-li freeware vydavateli Dommelsch, se povedlo, že se dá graficky stejně udělat úplně jiný simulátor, u kterého vydržíte minimálně v řádech hodin.

Hru si můžete stáhnou třeba zde http://freehry.doupe.zive.cz/recenze/poolm-up/download

Jsem zakladatelem tohoto projektu a zastávám veškeré funkce, od redaktora, grafika, po programátora webu. Zabývám se převážně IT oborem (hobby) a snažím se pomoci všem uživatelům, kteří jsou v tísni. Jsem proto hodně aktivní např. na poradně zive.cz .
SGvagon
Administrátor
Administrátor

• Podobné příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Freeware Manhetn