Manhetn poradna • Zobrazit téma - Sky Track + videorecenze (90%)

Sky Track + videorecenze (90%)

Novinky z freeware herní scény

Moderátor: SGvagon

Sky Track + videorecenze (90%)

Příspěvekod SGvagon » ned 11. říj 2015 4:29:45

Dnešní recenze bude trošku podrobnější než ostatní, jelikož tato hra od Game Top, je velice propracovaný freeware titul závodů v budoucnosti. Co je na této hře zajímavé je určitě kariérní mód, ve kterém si můžete dokonce vylepšovat vaše auto.

Nyní ke hře. Na začátku si vytvoříte svůj vlastní profil, dále si můžete vybrat mezi kariérou a rychlým závodem, který vám vygeneruje auto a trať.

Nejprve začněme tedy kariérním módem, ve kterém si ihned můžete nastavit barvu vozu a nějaké to vylepšení k tomu. Kdo umí trochu anglicky, tak u některých tratí je napsáno, že vaše auto je na tuto trať velmi pomalé, takže kdo neumí anglicky, ať se potom nediví, že je stále poslední a nepřeskočí nějaký ten skokánek. Kariéra je velmi obsáhlá a potrvá vám tedy delší dobu než ji vyhrajete (něco kolem 3 hodin, což je na freeware více než uspokojující).

Další na řadě je quick race neboli rychlý závod, který vám jak už jsem psal nastaví auto a trať. Zde je výhoda, že vždy závod dokončíte a můžete se umístit do třetího místa.

Fyzika hry je také na dobré úrovni, protivníci dělají chyby a bourají. Někteří jsou i agresivní, což některé hráče určitě potěší.

Grafika hry je naprosto bombastická. U většiny freeware her chybí antialiazing, zde to řeší pomocí bloomu, opravdu velkého bloomu, takže kdo má horší počítač, nedoporučoval bych ho nastavovat. Grafika modelů je vyšperkovaná co se dá. Líbí se mi také mlha na trati, která vypadá jak opravdová.

Co se týče ovládání, tak to je asi perlička na celé hře. Když zatočíte, tak autu to chvíli trvá, ale zatočení je asi nejlepší věc na této hře. Ta plynulost, to jsem opravdu u žádné hry neviděl. Při zatočení, žádné škubání ani seky. Tento titul mohu doporučit všem fandům závodních her.

Hru si můžete stáhnout třeba zde http://z.gametop.com/free-games-download/Sky_Track.exe

Jsem zakladatelem tohoto projektu a zastávám veškeré funkce, od redaktora, grafika, po programátora webu. Zabývám se převážně IT oborem (hobby) a snažím se pomoci všem uživatelům, kteří jsou v tísni. Jsem proto hodně aktivní např. na poradně zive.cz .
SGvagon
Administrátor

Zpět na Freeware Manhetn