Oprava obrázků a poslední úpravy • Manhetn poradna

Oprava obrázků a poslední úpravy

Novinky ohledně fóra

Moderátor: SGvagon

Oprava obrázků a poslední úpravy

Příspěvekod SGvagon » úte 07. dub 2020 4:21:33

Již jsem začal s opravou obrázků zde na webu. Jedná se o problém, že jsem v minulosti špatně dořešil upload obrázků (ručně jsem je nahrával na FTP a poté vkládal do článků) .

Nyní již vše nahrávám přímo sem na forum, aby byly obrázky přímo jako přílohy u článků.

FREEWARE Manhetn= HOTOVO!
BROWSER Manhetn= HOTOVO!
INDIE Manhetn= HOTOVO!
KOMERCE Manhetn= HOTOVO!
FLASHBACK Manhetn= HOTOVO!
PORADNA= HOTOVO!

Do sekce Freeware Manhetn jsem přidal upozornění na možné problémy s hrami a jejich instalací. Jelikož dost odkazů již bylo nefunkčních, tak jsem se snažil najít alternativy + hry byly testovány na Windows XP, více v upozornění.

7.4.2020 - 4:50 - Za ta léta se snažím i postupně opravovat své recenze, aby neobsahovaly příliš mnoho češtinářských chyb a šotků, které jsem v nich napáchal :-D . Občas totálně špatný slovosled nebo význam vět. Netvrdím, že jsem v tom dnes bůhvíjaký mistr, ale rozhodně jsem na tom lépe, než v dobách psaní těchto recenzí :) .

7.4.2020 - 5:50 - Napsal jsem několik slov na naší Facebookovou stránku, která také upadá do zapomnění.
A hlavně jsem si při všech těch úpravách vzpomněl na datum, kdy tento projekt vzniknul. 21.7.2020 tomu bude přesně 10 LET od založení tohoto projektu! Zkusím něco vymyslet. Možná se zapojí i Fastman, který mi právě nabídnul, abychom spolu založili web o hrách :-) . Bez něj by tohle celé nikdy nevzniklo. A díky nynější karanténě mohu alespoň web připravit na tuto událost ;) .

8.4.2020 - 16:22 - Přidány další dvě zásadní funkce. Při přihlášení nebo odhlášení Vás stránky odkážou přesně na místo, kde jste byli. Do teď Vás přihlašování a odhlašování vždy vracelo na úvodní stránku.

8.4.2020 - 21:04 - Příprava na budoucnost, autor tohoto vzhledu nepočítal s jednou zásadní věcí. Co kdyby mělo téma přes milion zobrazení? Tak se úvodní stránka celá rozháže, jelikož je kolonka pro zobrazení příliš úzká.
Řešení? Nastavil jsem pro tuto kolonku zalamování textu a tím pádem se vyšší čísla budou řadit pod sebe :) .

9.4.2020 - 5:00 - Opraveny další dva problémy. Konkrétně načítání miniatury při sdílení článku na Facebook. Vždy se muselo odkaz poslat dvakrát pro zobrazení miniatury, nyní se vytvoří ihned.
Druhý opravený problém se týká administrace webu, kde nefungovala položka Autentifikace (kritická chyba php) . Jednalo se o problém, který nastal s přechodem na nové php 5.6.0 , takže se s tímto jednoduše nepočítalo. Úpravou souboru pro autentifikaci z novější verze phpbb problém vyřešil.

10.4.2020 - 12:00 - Všechny obrázky jsou konečně předělané tak jak mají být :) . Nejtěžší byly browser/flash hry, kterých kromě toho že bylo hodně, tak dost her bylo opět nefunkčních a jedna už neexistovala vůbec.
Nyní mne čeká ještě oprava dvou článků (opět čeština, pravopisné chyby a nesmyslné věty) a Manhetn je ready na novou kapitolu :rolling: .
Jsem zakladatelem tohoto projektu a zastávám veškeré funkce, od redaktora, grafika, po programátora webu. Zabývám se převážně IT oborem (hobby) a snažím se pomoci všem uživatelům, kteří jsou v tísni. Jsem proto hodně aktivní např. na poradně zive.cz .
SGvagon
Administrátor
Administrátor

• Podobné příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Informační tabule